نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مامانم فهمید با یکی دوستم کمکم کنید توروخدا

1932
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45608
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مامانم فهمید با یکی دوستم کمکم کنید توروخدا

سلام
    من به مدت یه ساله با یه پسر مجازی دوست شدم بعد هم دیگه رو خیلی میخوایم از این رابطه های الکی هم نیس عشقمون واقعیه خیلی جاها کمکم کرده و منم اونو و حتی مادر و پدر پسره هم میدونن ک باهمیم
    تا اینکه بعد یه سال دو هفته پیش مامانم قبل خواب اومد بالا سرم و گفت گوشیتو بده و این حرفا منم دیدم این بار فایده نداره هیچ جوره نتونستم ازش در برم و همه جریانو گفتم بعد با هزار قسم راضیش کردم اونو ازم نگیره و از کمک هایی ک بهم کرده گفتم اگه منو نمی خواست یک سال پام نمیموند
    خلاصه اوضاع آروم شد تا اینکه۳روز پیش یهو مامانم برگشت گفت هنوز با اون پسر میحرفی منم قلبم اومد تو دهنم سکوت کردم مامانم گفت من راضی نیستم اون معلوم نیس کیه آبروت میره و اگه بابات بفهمه بیچارت میکنه من میخوام ب بابات بگم
    خلاصه بعد از اون حرف من و عشقم آروم و قرار نداریم همش میترسیم. عشقم گفت که با مامانت صحبت کن بعد زنگ میزنی من قانعش میکنم ک واقعا تورو میخوام اصلا هرکاری بگه میکنم فقط ما رو از هم نگیره
    ولی من میترسم سر صحبت با مامانم باز کنم و دوباره شر بپا شه خواهش میکنم کمکم کنین من نمیدونم چجوری مامانمو راضی کنم زندگیم شده ترس و کابوس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مامانم فهمید با یکی دوستم کمکم کنید توروخدا

سلام روز بخیر
    اولا یک موضوعی که هست اینه که آدم حتی نمیتونه به پسری که تو واقعیت میبینه اعتماد کنه و باهاش اینطوری دوستی بکنه و براش عکس و.. بفرسته. چه برسه به مجازی..؟!
    گول خوردن و گول زدن توی مجازی خیلی راحت تر از چیزیه که فکرش رو میتونی بکنی پس بهتره دل به مجازی نسپری..
    همیشه آدم حس میکنه طرفش واقعا دوسش داره و براش از مجازی خارجه و واقعیه ولی خب اینا همش چیزایی هستن که میخوایم باور کنیم. آدما میرن تو مجازی تا نیاز عاطفی یا .. زندگی واقعیشون رو جبران کنن و وقتی وضعیت دنیای واقعی درست بشه خیلی راحت از مجازی دست میکشن.
    دوما مادرت کاملا حق داره چون کم نیستن پسرا و ماجراها و آبرو رفتنایی که توی این دوستی ها ایجاد شدن و کسی که این وسط ضرر دیده فقط دختر و خانواده دختره. من نمیدونم شما چند سالتونه ولی اگر زیر ۲۰-۲۵ سال هستین بهتره به حرف مادرتون گوش کنید و از این فضای مجازی و دنیای مجازی ای که ساختین خارج بشین و بیشتر از فکر کردن به دوست پسر و عشق و عاشقی به فکر ساختن زندگیتون باشید. برای عشق و عاشقی وقت و زمان کافی هست ولی باید کمی بزرگ تر بشین. اگر بزرگ تر از ۲۵ سال هستید هم بهتره بجای سرگرم کردن خودتون با مجازی توی زندگی واقعی دنبال کارها و فعالیت ها و آدم های مفید باشید.
    در ضمن اکثر مواقع ترسیدن از فهمیدن بقیه از ماجرا به دلیل این هست که کاری که میکنیم اشتباهه و خودمون هم میدونیم. پس بهتره مقداری فکر کنید.

3. کاربران زیر از من تارا هستم. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط S_sara نمایش پست ها
    سلام
    من به مدت یه ساله با یه پسر مجازی دوست شدم بعد هم دیگه رو خیلی میخوایم از این رابطه های الکی هم نیس عشقمون واقعیه خیلی جاها کمکم کرده و منم اونو و حتی مادر و پدر پسره هم میدونن ک باهمیم
    تا اینکه بعد یه سال دو هفته پیش مامانم قبل خواب اومد بالا سرم و گفت گوشیتو بده و این حرفا منم دیدم این بار فایده نداره هیچ جوره نتونستم ازش در برم و همه جریانو گفتم بعد با هزار قسم راضیش کردم اونو ازم نگیره و از کمک هایی ک بهم کرده گفتم اگه منو نمی خواست یک سال پام نمیموند
    خلاصه اوضاع آروم شد تا اینکه۳روز پیش یهو مامانم برگشت گفت هنوز با اون پسر میحرفی منم قلبم اومد تو دهنم سکوت کردم مامانم گفت من راضی نیستم اون معلوم نیس کیه آبروت میره و اگه بابات بفهمه بیچارت میکنه من میخوام ب بابات بگم
    خلاصه بعد از اون حرف من و عشقم آروم و قرار نداریم همش میترسیم. عشقم گفت که با مامانت صحبت کن بعد زنگ میزنی من قانعش میکنم ک واقعا تورو میخوام اصلا هرکاری بگه میکنم فقط ما رو از هم نگیره
    ولی من میترسم سر صحبت با مامانم باز کنم و دوباره شر بپا شه خواهش میکنم کمکم کنین من نمیدونم چجوری مامانمو راضی کنم زندگیم شده ترس و کابوس

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    هردوی شما چندسال دارین ؟
    هدف شما از این رابطه چیه و قراره به چی ختم بشه ؟

دوست عزیز در روابط دوستی باید هدف ازدواج و روابط بر چهارچوب ازدواج پایه گزاری بشه و هردوی طرفین شرایط و ملزومات ازدواج رو داشته باشن در غیر این صورت این رابطه تنها با ایجاد وابستگی و آسیب برای شما همراه هست
    ضمن اینکه وقت و انرژی و تمرکز زیادی رو میتونه از شما بگیره بنابراین شما رو از مسیر رشد فردی دور میکنه و آسیب های احتمالی
    دیگه این رابطه
    بنابراین ابتدا هدف تون رو از این رابطه شفاف سازی کنید و درگام بعد توجه کنید که شما و هم اون آقا شرایط لازم برای ازدواج داشته باشید و درگام بعد باید اقدام جدی برای ازدواج انجام بگیره
    درغیر این صورت این رابطه از روابط بی هدف و بدون ثبات هست و تنها وابستگی برای شما خواهد داشت
    دراین مسیر دلایل ناراحتی مادرتون قابل توجه هستند که باید بهش توجه کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام هست اما شما در مورد شرایط سنی ، مسیر مورد نظرتان ، هدفتان از این رابطه ، معیارهایتان برای انتخاب این فرد صحبتی نکرده اید در این مسیر با توجه به صحبت های شما به نظر می رسد که در سن نوجواین قرار داشته باشید در این مسیر دقت کنید که ماندن در روابط دنیای مجازی باعث می شود که شما بر مبنای یک شناخت ناقص وابستگی زیادی به فرد مقابل پیدا کنید در کنار اینکه اگر در شرایط سن نوجواین نیز قرار داشته باشید با بزرگنمایی و شدت بیشتری این احساسات را تجربه می کنید .
    در این مسیر بهتر است به شرایط سنی و رشدی خود توجه کنید و بهتر است اگر این آقا در شرایط سنی و رشدی مناسب قرار دارند در این مسیر به صورت رسمی اقدام کنند در غیر این صورت تصمیم گیری در این موراد بهتر است به آینده واگذار شود اما در مورد مادرتان در هرصورت ایشان در جایگاه مادری خودشان نگرانی هایی دارند که نمی توانند آن را نادیده بگیرند و به شما اجازه هرگونه رابطه ای را بدون در نظر گرفتن آسیب های آن بدهند .
    بهتر است در کنار احترام به احساسات خودتان با ایشان نیز صحبت کنید و با مشورت باهم در این مورد تصمیم گیری داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)